Typ nabídky

Minimální mzda

R&D Strojní konstruktér | až 50 tisíc + prémie

referenční číslo: 56719 | aktuálnost: 07.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do našeho R&D týmu hledáme strojního konstruktéra, který se s námi pustí do designu nových projektů a inovací už existujících výrobků. Je to ideální pozice pro člověka, který chce dobře zaplacenou pozici, ve které se nebude nudit a bude moci projevit vlastní kreativitu. Staňte se jedním z nás a posuňte svou kariéru o level výš.
Design nových výrobků Redesign a inovace stávajících produktů a jejich komponent Práce s týmem nadšených kolegů a spolupráce napříč firmou Vývoj, konstrukce, testování

Požadujeme

VŠ vzdělání ve strojírenství Praxe ve strojírenské konstrukci Cizí jazyk není nezbytný, ale je to bonus

Nabízíme

Mzda až 50 tisíc Bonusy ke mzdě Pružná pracovní doba Příspěvky na stravování Kreativní nerutinní práce na zajímavých projektech Mladý energický tým a podpora managementu Pracoviště v moderním prostředí na dostupné lokalitě v Brně
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Věda a výzkum, Výroba, průmysl