Typ nabídky

Minimální mzda

Recepční Asistent/ka produkce

referenční číslo: 56708 | aktuálnost: 07.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do eventové firmy v Ústí nad Labem hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Recepční Asistenta/ku produkce.
Správa recepce (návštěvy, nákup kancelářs.potřeb) Správa docházky (příprava podkladů pro mzdy) Asistence jednateli Správa hlavního firemního telefonu Údržba prostor kanceláře (nákup, úklid, občerstvení) Správa poštovní administrativy Pravá ruka produkčních (zajištění ubytování atd.)

Požadujeme

Samostatnost a proaktivní přístup: Schopnost samostatně řešit zadané úkoly. Pečlivost a důslednost: Vysoký důraz na detail a přesnost. Reprezentativní vystupování: Profesionální a příjemné chování vůči klientům. Uživatelská znalost práce na PC: Pokročilá úroveň v programech MS Office (WordExcel, PowerPoint, MS Outlook) Jazykové dovednosti: Výborná znalost českého jazyka, znalost AJ výhodou. Řidičský průkaz skupiny B: Aktivní řidič.

Nabízíme

Zajímavá práce s možností se potkat se známými osobnostmi (kapely, herci, zpěváci) Notebook, mobilní telefon Po zapracovnání služební auto i k soukromým účelům Multisportkarta
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Administrativa