Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Recepční/asistentka

referenční číslo: 55713 | aktuálnost: 29.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte pro vás příležitost stát se součástí přátelského týmu v mezinárodní společnosti jako recepční. Pokud rádi komunikujete s lidmi a umíte efektivně spravovat více úkolů, tato pozice je právě pro vás.
Uvítání návštěv Zajištění chodu recepce Telefonická a emailová komunikace Péče o firemní prostory (zasedací místnosti, kuchyňka) Příjem, třídění, evidence přijaté pošty a odesílání pošty Objednávky kancelářských potřeb Zajištění kurýrních služeb Zajišťování a koordinace služebních cest Různorodé požadavky od vedení společnosti v oblasti administrativy

Požadujeme

Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni SŠ vzdělání s maturitou Řidičský průkaz výhodou Předchozí skušenost na pozici recepční výhodou Smysl pro organizaci a pořádek

Nabízíme

Týden dovolené navíc Elektronické stravenky Penzijní připojištění Služební telefon Fixní pracovní doba
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)