Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Recepční OZP

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29661400790 | aktuálnost: 29.07.2024

Bartoň a Partner s.r.o.

Upřesňující informace

KONTAKT - Monika Temiaková, tel.: +420 733 122 453 - volat v pracovní dny mezi 9.00 - 16.h, e-mail: monika.temiakova@bartonapartner.cz

Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby s invalidním důchodem dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.
Pracovní doba je rozvržena do 12 hod. směn po-ne (denní i noční). Nástup možný ihned.
Požadavky: trestní bezúhonnost, znalost práce s PC.
Náplň činnosti: evidence návštěv, komunikace s klienty, výdej klíčů.
Uchazeč/ka o zaměstnání kontaktuje zaměstnavatele nejdříve telefonicky (733 122 453) a domluví si schůzku - nechodit osobně na adresu místa výkonu, kontaktní osoba se tam nenachází.

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 15 600 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Peroutkova 263/61, Praha,

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený