Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Recepční ve službách pouze OZP

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29531680750 | aktuálnost: 26.06.2024

Unika Relax, s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní pozice recepční se nachází v Masérském centru
Požadujeme: znalost práce s počítačem (Word, Excel, internet).
Náplň práce: práce s peněžní hotovostí, práce s EET pokladnou, objednávání klientů a plánování masáží, související administrativa, praní a žehlení pracovních oděvů a ručníků, úklid prostor Masérského centra, příjem - výdej Zásilkovna
Pracovní doba: od pondělí do pátku od 6.30 do 18.30 hodin (ranní, polední a odpolední směny)
V případě oboustranné spokojenosti bude pracovní smlouva po roce prodloužena.

Místo je určené pouze pro osoby se zdravotním postižením.

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 10 650 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Žižkova 2379/54a, Karviná,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený