Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Recruiter do personální agentury (26.500 - 50.000 Kč)

referenční číslo: 57918 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Aktuálně do našeho týmu hledám nového kolegu na pozici recruitera. Nesmí ti chybět smysl pro humor a výborné komunikativní schopnosti, naše práce je totiž z velké části o komunikaci s uchazeči a klienty. Takže pokud se nebojíš mluvit, nechybí ti určitá vytrvalost a chceš si vydělat pěkný penízky, pojď k nám!

Náplň práce

  • Denní komunikace s klienty a uchazeči o zaměstnání
  • Kreativní tvorba inzerce
  • Aktivní oslovování a vyhledávání uchazečů hledajících práci, jejich předvýběr
  • Péče o stávající zákazníky a specifikace jejich požadavků
  • Práce v interním systému, reporty
  • Účast na poradách, školeních a hlavně našich firemních akcích

Požadujeme

  • Min. SŠ s maturitou (vítáme i čerstvé absolventy)
  • Předchozí praxi na obdobné pozici - i formou brigády (obchod, finance, personalistika)
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Alespoň základní AJ
  • Aktivní a energický přístup k povinnostem
  • Komunikativní schopnosti a smysl pro pořádek
  • ŘP - sk. B - aktivní řidič/ občasné schůzky

Nabízíme

  • Nástupní plat od 26.500 Kč
  • Homeoffice po zapracování až 3 dny v týdnu!
  • Velmi příjemné prémie a odměny
  • Osobní ohodnocení
  • Motivační soutěže
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 20 dní dovolené + 5 dní Sick days
  • Občerstvení na pracovišti
  • Sodexo benefitní kartu
  • Volné pátky (za určitých podmínek)
  • Příspěvky na vzdělávací kurzy
  • Kancelář ve středu BRNA

Mzda: 26 500 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Personalistika, HR