Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Ředitel společnosti

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29593200769 | aktuálnost: 28.06.2024

Pila Krnov, spol. s r.o.

Upřesňující informace

Pracovní náplň:
- Kompletní řízení společnosti.
- Řízení a zodpovědnost za finanční rozpočet.
- Zodpovědnost za efektivitu výroby s optimalizací výrobních procesů.
- Ekonomický přehled nad zakázkami a celkovou výrobou.
- Vedení, motivace a zajištění dostatečného počtu zaměstnanců.
- Sledování trendů a vývoje v oblasti dřevozpracujícího průmyslu.
- Analýza výsledků činnosti společnosti a reporting vedení společnosti
Požadujeme:
- Vzdělání dřevařského nebo lesnického směru.
- Znalost cizího jazyka výhodou.
- Zkušenosti na vedoucí pozici.
- Velmi dobré manažerské schopnosti a dovednosti.
- Organizační schopnosti a vysoké pracovní nasazení.
- Časovou flexibilitu, loajalitu a odolnost vůči stresu a zátěži.
- Řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme:
- Zajímavou práci s odpovídajícím finančním ohodnocením.
- Podíl na zisku firmy.
Služební vozidlo, telefon, notebook a další příležitostné benefity

Hlásit se na e-mail sitek@pilakrnov.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Krásné Loučky 212/86, Krnov, 79401

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Management

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita