Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Referent/ka nákupu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27672320730 | aktuálnost: 03.08.2024

ATMOS Chrást s. r. o.

Upřesňující informace

Popis pracovní pozice:
" denní bilancování potřeby materiálu dle informačního systému
" objednávání, příjem a převody materiálu
" telefonická i písemná komunikace s dodavateli
" spolupráce při řízení výše zásob daného sortimentu
" úzká spolupráce se skladem materiálu, strategickým nákupem, vývojovým a technologickým oddělením.

Požadavky:
" min. SŠ s maturitou
" komunikativní znalost AJ podmínkou - slovem I písmem
" znalost NJ výhodou
" práce v MS Excel podmínkou
" strojní a technické znalosti/vzdělání výhodou

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 25 000 - 28 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Plzeňská 149, Chrást, 33003

Region: Plzeňský kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita