Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Referent/ka objednávkové kanceláře

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29623220717 | aktuálnost: 06.07.2024

MASO UZENINY PÍSEK, a.s.

Upřesňující informace

První kontakt: Kontatní osoba Hana Benešová/Ladislava Kovářová, e-mailem: ladislava.kovarova@muuupisek.cz, telefonicky na tel. č. 382 203 275/607 089 839, PO - PÁ 8:00 - 14:00 hod
Požadavky:
- vzdělání ÚSO s chutí učit se novým věcem ,
- komunikativnost, organizační schopnosti, pečlivost, spolehlivost,
- trestní bezúhonnost,
- ochota občasné práce v neděli
Náplň práce:
- přejímka, pořizování a zpracování objednávek v PC od odběratelů a klíčových zákazníků
- správa dodacích listů
- denní telefonická komunikace se zákazníky, obchodními zástupci a manažery klíčových zákazníků
- zpracování vratek, storen, oprav
- kompletace objednávek apod.
Nástup možný ihned nebo dle dohody, pracovní smlouva na dobu neurčitou.
Možnost zbýhodněného nákupu firemních produktů, motivační odměny, dotované závodní stravování,
příspěvek na životní pojištění, odměny za životní jubilea a další zaměstnanecké výhody dle interních
předpisů.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 23 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Samoty 1533, Písek, 39701

Region: Jihočeský kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita