Typ nabídky

Minimální mzda

Referent/ka oddělení stavebního řádu odboru výstavby Městského úřadu

referenční číslo: 2000297568 | aktuálnost: 15.08.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, územní samosprávný celek, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Referent/ka oddělení stavebního řádu odboru výstavby Městského úřadu.

Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy s technickým zaměřením (nejlépe pak se zaměřením na stavebnictví).

Vaše náplň práce:

  • pro obce pověřeného území ORP
  • povolování stavebních záměrů
  • vedení veškeré administrativní agendy správního řízení
  • vedení evidence rozhodnutí, evidence o výběru správních poplatků
  • provádění poradenské činnosti pro stavebníky
  • řešení přestupků FO a PO proti stavebnímu zákonu
  • plněné úkonů dle pokynů vedoucí odboru a oddělení

Očekáváme:

  • SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (zaměření na architekturu, stavebnictví nebo právní vzdělání)
  • znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), v platném znění
  • znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, v platném znění
  • znalost zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, v platném znění
  • schopnost orientace v technických výkresech
  • dobrá znalost práce na PC
  • komunikační dovednosti, samostatnost, flexibilita
  • dobrý zdravotní stav
  • občasná a morální bezúhonnost
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Výhodou pak bude:

  • předchozí zkušenosti s obdobnou prací
  • zvláštní odborná způsobilost na úseku stavebního zákona
  • znalost práce v programech VITA, GINIS

Nabízíme:

  • stabilitu zaměstnání na městském úřadu
  • pracovní poměr na dobu neurčitou, plný úvazek
  • pomoc při zapracování od zkušené kolegyně nebo kolegy samozřejmostí
  • podpora vzdělávání – hrazená odborná školení
  • pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna
  • příspěvek na stravu ve výši 110 Kč za odpracovaný den v případě splnění nároku na stravenku dle příslušných právních norem
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek 3 500 Kč na volnočasové aktivity
  • příspěvek 3 500 Kč na ošatné
  • platové podmínky se řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 11 (25 280 Kč - 37 170 Kč)
  • po zkušební době osobní příplatek vyplácený měsíčně
  • pružná pracovní doba (pondělí a středa úřední dny – pevná část 8:00 – 17:00h, úterý a čtvrtek – pevná část 8:00 – 14:30h, pátek pevná část 8:00 – 12:00h)
  • kanceláře: Šumperk (bezproblémové parkování v okolí úřadu

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 25 280 - 37 170 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Šumperk,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Justice, právo, legislativa, Státní, veřejná správa, Reality

Profese: právník, referent, architekt, technik ve stavebnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů