Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Referent/ka prodeje otvorových výplní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29611180786 | aktuálnost: 06.07.2024

DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s.

Upřesňující informace

Kontakt:telefonicky i osobně od 9-14 hodin, Nemocniční 13, Šumperk
Požadujeme:
Aktivní znalost práce na PC (MS Office).
Znalost AutoCADu výhodou, alespoň základní znalost AJ.
Řidičský průkaz "B".
Zkušenosti v obchodní činnosti, čtení stavební dokumentace.
Technická představivost, komunikativnost, svědomitost.
Samostatnost, rychlé rozhodování.
Časová flexibilita, kultivované vystupování.
Nutné - řidičský průkaz sk. B.
Náplň práce:
Zajišťování obchodní agendy střediska otvorových výplní.
Přijímání poptávek a následné zpracování dle požadavků zákazníků.
Koordinace samotné realizace obchodních případů ve spolupráci s ostatními odděleními.
Osobní účast na obchodních projektech.
Zázemí stabilní společnosti. Motivující finanční ohodnocení a firemní benefity. Pracovní doba od 6-14 hodin. Pracovní poměr na dobu určitou na 6 měsíců,následně na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody:
Finanční příspěvek na penzijní/životní pojištění, dotované obědy v areálu společnosti, finanční příspěvek při životním jubileu, odborné kurzy pro zvyšování kvalifikace, 25 dnů dovolené, odměna při splnění docházky bez absence.

Pozn.: Vybraní uchazeči budou zaměstnavatelem kontaktováni.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC MS OfficePHP_EOLŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B nutnýPHP_EOL

Mzda: 23 000 - 32 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nemocniční 734/13, Šumperk, 78701

Region: Olomoucký kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy