Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Referent/ka - stavební úřad

referenční číslo: 2000362795 | aktuálnost: 19.09.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, správní orgán působící ve veřejné správě, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Referent pro stavební úřad.

Náplň práce:

  • Zajišťování výkonu státní správy v oblasti stavebního řádu ve správním území obce s rozšířenou působností
  • Výkon kontroly ve věcech stavebního řádu
  • Zajišťování administrativní a správní činnosti spojené s územním rozhodováním
  • Komunikace s účastníky řízení, odbornými organizacemi a státními institucemi

Očekáváme:

  • Autorizaci jako architekt nebo jako inženýr/technik v oboru pozemní stavby, dopravní stavby, stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství, mosty a inženýrské konstrukce, statika a dynamika staveb, nebo městské inženýrství
  • Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v oblasti architektury, stavebnictví nebo práva
  • Výbornou znalost stavebního zákona, správního řádu a zákona o státní památkové péči
  • Znalost souvisejících právních předpisů (ochrana životního prostředí, ochrana zemědělského fondu, zákon o obcích atd.)
  • Organizační schopnosti, dobré komunikační dovednosti, samostatnost, týmová spolupráce, odolnost vůči psychické zátěži
  • Dobrou znalost práce s PC (MS Office, GIS)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zvláštní odbornou způsobilost pro správní činnosti ve stavebním řádu a při vyvlastnění dle § 1 písm. k) vyhlášky č. 512/2002 Sb. - výhodou
  • Zvláštní odbornou způsobilost pro správní činnosti ve vodním hospodářství dle § 1 písm. w) vyhlášky č. 512/2002 Sb. - výhodou

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení dle 11. platové třídy + osobní příplatek 3 000 - 9 000 Kč (dle zkušeností, ihned nebo po zkušební době)
  • Osobní příplatky
  • Podporu osobního rozvoje a vzdělávání zaměstnanců
  • Příspěvek na stravování ve formě denní stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo do osobního konta (Flexikarta)
  • 25 dní dovolené
  • 4 dny volna v době zdravotní indispozice
  • Výhodné mobilní tarify, taktéž pro rodinné příslušníky
  • Jednorázovou sociální výpomoc při řešení složitých neočekávaných sociálních situací
  • Parkovací kartu umožňující parkování u místa pracoviště
  • Místo výkonu práce: Kopřivnice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 25 280 - 37 170 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kopřivnice,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Státní, veřejná správa, Reality

Profese: referent

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday