Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Referent nákupu stavebních materiálů

referenční číslo: 55878 | aktuálnost: 05.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Vhodné i pro absolventy.
Zpracovávat interní požadavky k zajištění materiálu na stavby stavbyvedoucím Zpracovávat objednávky a faktury na stavební materiály v interním systému Zodpovídat za přípravu rámcových smluv na materiály Sledování trhu a cen se stavebními materiály

Požadujeme

SŠ stavebního nebo strojírenského směru podmínkou (vhodné pro absolventy) Umět číst ve stavebních výkresech Orientovat se ve stavebních materiálech Bez zvládnutého MS Office – zejména Excelu se u nás neobejdete Aby vás pozice naplňovala a byl/a jste úspěšný/á, měl/a byste být komunikativní, pečlivý/á a samostatný/á

Nabízíme

Stabilita, odborný rozvoj Budete pracovat v příjemném pracovním prostředí v našich kancelářích Získáte finanční ohodnocení dle zkušeností + odměny dle dosažených výsledků Zaměstnanecké benefity (bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup