Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Referent obalové logistiky

referenční číslo: 55990 | aktuálnost: 25.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

zodpovědnost za obalovou logistiku, plánování obalů na základě výrobních plánů, objednávky obalů pro hotové výrobky, optimalizaci skladových zásob v rámci obalových materiálů, skladovou evidenci obalových materiálů, spolupráce s externími dodavateli obalových materiálů a se zákazníky společnosti v rámci dodávek vratných obalů objednávky dopravy na základě interních avizací, spolupráce s dopravními partnery zodpovědnost za celní agendu v rámci exportu a importu zpracování reportů úzká spolupráce s ostatními odděleními (především odd. plánování výroby, nákupu, výroby, kvality a controllingu)

Požadujeme

SŠ / VŠ ekonomického příp. technického směru znalost práce na PC – dobrá znalost Microsoft Office, znalost SAP výhodou znalost AJ, min. B2. Znalost NJ výhodou. komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost, práce v týmu, ochota učit se novým věcem praxe v automobilovém prostředí výhodou

Nabízíme

příležitost v mezinárodní firmě, získání zkušeností zaškolení na pozici zkušeným kolegou dotované stravování příspěvek na penzijní a životní pojištění týden dovolené navíc očkování na chřipku a klíšťovou encefalitidu zdarma v areálu společnosti parkování v areálu společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika