Typ nabídky

Minimální mzda

Referent / referentka Odboru stavební úřad - životní prostředí (územní plánování)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29668780744 | aktuálnost: 29.07.2024

Město Kostelec nad Orlicí

Upřesňující informace

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - bližší informace, předpoklady a náležitosti přihlášky jsou zveřejněny na úřední desce www.kostelecno.cz.

Uzávěrka přihlášek 15.8.2024.

Přihlášky lze doručit poštou, osobně na podatelnu. datovou schránkou, e-mailem na adresu personalistika@muko.cz.

Požadavky:
- schopnost samostatně plnit individuální úkoly
- dobré komunikační schopnosti, asertivní jednání
- důslednost
- časová flexibilita
- znalost práce s PC a kancelářskými programy
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič/řidička).

- fyzická osoba, která má osvědčení zvláštní odborné způsobilosti pro správní činnost územní plánování, nebo osvědčení o úspěšném vykonání úřednické zkoušky pro obor státní služby, jehož součástí je územní plánování
- autorizovaný architekt, kterému byla udělena autorizace pro obor územní plánování nebo bez specifikace oboru podle autorizačního zákona, nebo autorizovaný inženýr pro obor městské inženýrství
- fyzická osoba, která má vysokoškolské vzdělání uznané pro autorizaci v oboru územní plánování a nejméně 18 měsíců praxe při výkonu územně plánovací činnosti ve veřejné správě
- fyzická osoba, která má vysokoškolské vzdělání ve studijním programu náležejícím do oblasti vzdělávání architektura a urbanismus, stavebnictví nebo geografie a nejméně 24 měsíců praxe při výkonu územně plánovací činnosti ve veřejné správě
- úředník nesplňující kvalifikační požadavky může vykonávat územně plánovací činnost úřadu územního plánování, pokud je zajištěno, že bude do doby splnění uvedených požadavků vykonávat tuto činnost pod odborným vedením úředníka splňujícího kvalifikační požadavky pro výkon územně plánovací činnosti, nejvýše však po dobu 3 let.

Náplň práce:
- pořizování územního plánu a regulačního plánu pro území města
- pořizování územního plánu, regulačního plánu a územního opatření studie na žádost obce ve správním obvodu obce s rozšířenou působností (ORP)
- pořizování a vydávání vymezení zastavěného území
- pořizování územního opatření o stavební uzávěře a územního opatření o asanaci území pro území obce
- vkládání dat do národního geoportálu územního plánování
- vykonávání dalších činnosti podle zákona

Výhodou:
- praxe v oboru
- zkouška z odborné způsobilosti pro výkon správní činnosti v územním plánování
- praxe ve správním řízení
- znalost zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon (v platném znění)
- znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád (v platném znění)
- vyhláška č. 157/2024 Sb., o územně analytických podkladech, územně plánovací dokumentaci a jednotném standardu (v platném znění)
- vyhláška č. 146/2024 Sb., o požadavcích na výstavbu (v platném znění)

Nabízíme:
- 25 dní dovolené
- 5 dnů indispozičního volna s plnou náhradou platu (sick days)
- pružná pracovní doba
- příspěvek na stravenky
- příspěvek k životním a pracovním výročím
- sociální fond
- účast na odborných vzdělávacích akcích na náklady zaměstnavatele
- stabilní práce v příjemném prostředí
- po zapracování adekvátní osobní finanční ohodnocení
- nástup 1.9.2024 nebo dle dohody.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 23 390 - 37 170 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Palackého náměstí 38, Kostelec nad Orlicí, 51741

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské