Typ nabídky

Minimální mzda

Referent - referentka OTK / Svařovací technolog - technoložka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29655880714 | aktuálnost: 29.07.2024

GEMEC - UNION a.s.

Upřesňující informace

Pracovní náplň:
" vizuální a rozměrová kontrola svařenců (dle specifikace a dokumentace)
" uvolnění výrobků k expedici, vystavování kontrolních protokolů
" dohled na dodržování systému jakosti
" podílet se na řízení o "neshodných výrobcích"
" orientace v normách, výkresech, technických a technologických podkladech
" spolupráce při řešení reklamací
" komunikace se zákazníky
" spolupráce s TPV
Požadavky:
" SŠ vzdělání technického směru (strojní výhodou)
" Orientace ve výkresové dokumentaci
" Technické myšlení, důslednost, samostatnost
" Zodpovědnost, schopnost týmové spolupráce
" Oprávnění IWT, EWT výhodou
" Řidičské oprávnění sk. B
" Znalost NJ výhodou
" Chuť vzdělávat se
Nabízíme:
" Tvůrčí práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
" Finanční odměnu odpovídající odvedené práci
" Možnost profesního vzdělávání, IWT, EWT
" Systém firemních benefitů - UNI šeky, příspěvky na stravování
" 2x ročně mimořádné prémie dle hospodářského výsledku
" Možnost ubytování
" Náborový příspěvek 30 000,- Kč
" Mzda včetně benefitů v závislosti na zkušenostech, odbornosti a nasazení 32.000,- až 45.000,- Kč s možností dalšího růstu
V případě zájmu zašlete profesní životopis na adresu:
" GEMEC-UNION a.s., divize Stavební konstrukce Jívka, Jívka 187,
542 13 Jívka
" kontaktní osoba: Hana Stonjeková, email.: Hana.Stonjekova@gemec.cz,
tel.: 499 829 823

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: výhodou

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Jiné orientace ve výkresové dokumentaci, oprávnění IWT, EWT výhodouPHP_EOL

Požadované jazykové znalosti

Německý

Mzda: 32 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 187, Jívka, 54213

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita