Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Referent / referentka / účetní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29668800726 | aktuálnost: 31.07.2024

Obec Deštné v Orlických horách

Upřesňující informace

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - bližší informace, předpoklady a náležitosti přihlášky jsou zveřejněny na odkazu https://www.obec-destne.cz/aktuality/novinky/nabidka-prace-717cs.html.

Uzávěrka přihlášek 31.7.2024.

Přihlášky lze doručit osobně na Obecní úřad Deštné v Orlických horách nebo poštou na adresu Obecní úřad Deštné v Orlických horách, čp.61, 517 91 Deštné v O.h. Kontaktní osoba: Ing. Simona Vlková, starostka obce Deštné v O.h., e-mail starosta@obecdestne.cz.

Požadavky:
- státní občan ČR nebo cizí státní příslušník s trvalým pobytem v ČR
- dosažení věku 18 let, svéprávnost
- ovládání jednacího jazyka, bezúhonnost
- vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou
- znalost zákona č. 565/1990 Sb., o místních poplatcích
- znalost zákona č. 280/2009 Sb., daňový řád
- znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení)
- znalost práce s PC (MS Office), Helios Fenix výhodou
- dobré organizační a komunikační schopnosti
- schopnost samostatné práce
- praxe ve veřejné správě výhodou.
Náplň práce:
- odpadové hospodářství, bytové hospodářství, pokladna
- vystavování faktur, spolupráce s hlavní účetní, zpracování vydaných a došlých faktur, jejich kompletní evidence
- evidence obyvatel, rozesílání upozornění na nedoplatky
- administrativní činnosti – příprava podkladů, výkazů a statistik, kompletace a archivace dokumentace
- přípravy podkladů pro jednání a zajištění další korespondence vyplývající ze zasedání
- sekretářské práce pro starostu a místostarosty obce
- vedení agendy spojené s přidělováním čísel popisných budov v katastru obce
- vedení evidence smluv
Nabízíme:
- příspěvek na stravování, home-office, další benefity
- platová třída 8-10
- PP na dobu určitou 1rok s možností prodloužení.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 20 130 - 31 820 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 61, Deštné v Orlických horách, 51791

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: OZP - bezbariérový přístup, OZP - tělesně postižený