Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Referent zákaznické podpory - NJ / AJ

referenční číslo: 55811 | aktuálnost: 03.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Představujeme ideální šanci pro jazykově nadané nadšence, kteří bravurně ovládají němčinu, ale nečiní jim potíže ani domluvit se anglicky! Hledáme nové talenty pro zkušený tým zákaznického servisu, kde je pro-klientský přístup samozřejmostí a ochota pracovat ve flexibilně nastavitelném třísměnném provozu vítána. Nabízíme skvělé finanční ohodnocení, které roste hned po zaučení, možnost práce z domova a mnoho dalších lákavých benefitů.
Čeká vás každodenní interakce se zákazníky v zahraničí Vyřizování zákaznických požadavků Administrativní zadávání správných údajů do systému Organizační a koordinační služby

Požadujeme

SŠ / VŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy Znalost NJ slovem i písmem (min. B2), znalost AJ (min. B1) Časová flexibilita a ochota pracovat na ranní, odpoledni i noční směny Komunikační schopnosti, týmový duch a pro-zákaznický přístup Pečlivost, organizační dovednosti

Nabízíme

Moderní pracovní prostředí mezinárodní firmy Nadstandardní mzdové ohodnocení Aktivní využívání cizích jazyků Odborné zaškolení Možnost využívat home office Týden dovolené navíc Pracovní smlouva na dobu neurčitou Příspěvek na stravné Příspěvek na životní a penzijní pojištění Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity Jazykové vzdělávání
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Marketing, reklama, public relations, Služby, osobní služby, au-pair