Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Regionální obchodní manager - 70-90 000 Kč

referenční číslo: 54906 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste obchodník tělem i duší? Máte seniorní zkušenosti v obchodě a komunikativní znalost angličtiny? Hledáte obchodní pozici s přesahem po celé ČR a Slovensku? Potom hledáme právě Vás.
Řízení obchodního týmu Tvorba a realizace obchodní strategie prodeje Návrhy krátkodobého a dlouhodobého plánu rozvoje obchodu v jednotlivých oblastech svěřeného regionu – Česká republika, Slovensko Udržování partnerských vztahů se zákazníky s cílem udržení a rozvíjení trhu Zajištění včasného zpracování nabídek v závislosti na požadavcích zákazníků Systematické sledování vývoje obchodních případů až do uzavření kupní Vedení příslušného střediska a týmu obchodníků Komunikace se zákazníky, obchodními partnery i odděleními uvnitř společnosti

Požadujeme

Technické vzdělání (strojírenství, energetika velkou výhodou) Praxi na pozici obchodního manažera nebo obchodního ředitele alespoň 4 roky Komunikační a vyjednávací dovednosti, leadership, zkušenosti ve vedení obchodního jednání Angličtinu na úrovni B2 (komunikativní úroveň) ŘP sk. B - aktivní řidič Ochotu cestovat po celé ČR a Slovensku

Nabízíme

Mzda 70-90 000 Kč dle zkušenosti Služební vůz Příspěvek na stravování 3 sick days 25 dnů dovolené MultiSport karta Možnost osobního rozvoje a vzdělávání Výhodná nabídky elektřiny a plynu Zvýhodněné služby našeho mobilního operátora Permanentky, slevy a výhody u našich smluvních partnerů Firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 70 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup