Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Reklamní grafik/čka a správce socialnich sití

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29558960739 | aktuálnost: 26.06.2024

VIVACO s.r.o.

Upřesňující informace

Kontakt je možný POUZE e-mailem.
Vivaco s.r.o. česká společnost vyrábějící kosmetiku přijme grafičku/ka pro tvorbu grafiky a správu sociálních sítí.
Požadujeme znalost práce s grafickými programy Indesign Adobe případně CorelDraw, kreativitu a aktivitu.
Náplň práce: tvorba bannerů, reklamní grafiky a příspěvků na sociální sítě, navrhování etiket kosmetických výrobků, editace a tvorba obsahu pro e shop a sociální sítě, produktová fotografie, video, reels

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 27 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Technologická 924/19, Olomouc, 77900

Region: Olomoucký kraj

Obor: Média, polygrafie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy