Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Revizní technik | Auto i k soukromým účelům!

referenční číslo: 57082 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Výrobní firma specializující se na zdvihací zařízení hledá posilu do svého týmu v Jihomoravském nebo Moravskoslezském kraji – zkušeného Revizního technika, který se nebojí výzev a ocení rozmanitost v rámci práce s průmyslovými zařízeními! Máte potřebná osvědčení, vyhlášku a rádi pracujete v terénu? Pak čtěte dál!
Provádění revizí zdvihacích zařízení u zákazníků firmy po celé Moravě Stažení dat z řídících jednotek a uvedení zařízení do provozu Kontrola technické dokumentace a výpočet životnosti zařízení Školení jeřábníků, vazačů a pověřených osob

Požadujeme

Nutnost mít osvědčení RTZZ (strojní) a RTEZ (elektro) Vlastníte platnou vyhlášku 50§9/10 nebo NV 190/2022 a řidičský průkaz sk. B Jste zdravotně způsobilí pro práci ve výškách a samostatní, pečliví a komunikativní

Nabízíme

Firemní auto i k soukromým účelům Týden dovolené navíc Výjezdy ke klientům z místa bydliště Roční odměny v rámci systému firmy Příspěvek na stravování i na penzijní připojištění Jazykové kurzy v rámci firmy a odborná školení A mnohé další!
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika