Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

řezník/řeznice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29588600738 | aktuálnost: 28.06.2024

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Upřesňující informace

Máte rádi maso a umíte vzít za práci? Přidejte se do našeho týmu NOVÁK MASO - UZENINY s.r.o. na pozici Řezník/řeznice. Aktuálně sháníme posily do prodejny v Roudnici nad Labem (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu)
Náplň práce: Bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu - Výroba polotovarů dle platných receptur společnosti - Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách - Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti - Kontrola kvality, čerstvosti zboží - Dodržování hygienických zásad - Dodržování pravidel HACCP - Komunikace a obsluha zákazníků - Obsluha pokladny
Požadujeme:
Odborné vyučení bez maturity v oboru řezník-uzenář - Nebo praxi s bouráním a opracováním masa - Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování - Zodpovědný přístup k práci - Samostatnost, zručnost a pečlivost
Zaměstnanecké výhody: Práci ve stabilní české společnosti - Příspěvek na stravování ve mzdě
- Multisport kartu - Příspěvek na penzijní připojištění - Odměnu za práci o víkendech a svátcích - Výhodné zaměstnanecké nákupy masa - Lázně - Zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků - Odměna za výročí narozenin - Zaškolení na prodejně
Způsob kontaktování zaměstnavate: e-mailem, telefonicky, osobně 8:00 - 18:00

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Alej 17. listopadu 2694, Roudnice nad Labem,

Region: Ústecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy