Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Řidič/ka dodávky sk.B

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29533440718 | aktuálnost: 27.06.2024

RÁJ SÝRŮ, s.r.o.

Upřesňující informace

DPP
Máš sílu, baví tě rozvoz a splňuješ naše 4S?

Přijmeme spolehlivého, samostatného, silného jedince se selským rozumem, který má rád řízení a zároveň se nebojí fyzické práce. Tato pozice je ideální pro ty, kteří hledají brigádu na cca 20 hod týdně. PO + ÚT liché týdny.
Požadujeme:
1.platný řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič se zkušenostmi minimálně 3 roky
2.schopnost práce s těžkým břemenem
3.spolehlivost, preciznost, samostatnost
Pracovní náplň: rozvoz zboží k našim odběratelům
Pokud se chcete stát se součástí našeho týmu, zašlete nám svůj životopis na office@rajsyru.cz s předmětem Řidič - brigáda.
Těšíme se na případnou spolupráci.

Místo výkonu práce: Písek + celá ČR

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 200 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Alšovo nám. 74/11, Písek,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy, Cizince