Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Řidič/ka dopravní zdravotní služby

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29473080722 | aktuálnost: 06.07.2024

Poličská nemocnice, s.r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ: řidič/ka sanitního vozu, přeprava pacientů z domu do zdrav. zařízení, ze zdrav. zařízení, péče o vozidlo, vedení dokumentace
POŽADAVKY: nutná způsobilost k výkonu povolání dle zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a schopnost uvažovat v souvislostech, dobré vystupování
NABÍZÍME: 25 dní dovolené, benefity (stravenky, Sick days)
KONTAKT: telefonicky PO - PÁ 8.00 - 15.30 hod, e-mailem, osobně

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC uživatelská znalostPHP_EOLŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 30 000 - 32 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Eimova 294, Polička, 57201

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy