Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Řidič/ka motorových vozidel

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28657040771 | aktuálnost: 06.07.2024

Krajské ředitelství policie Středočeského kraje

Upřesňující informace

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis včetně e-mailové adresy pro účely vyrozumění a motivační dopis na adresu krps.osm@pcr.cz, s předmětem "Řidič motorových vozidel".

Případné doplňující informace je možné získat u vedoucí proviantního oddělení, tel. číslo: 974 875 771 nebo 725 592 763.

Obecně
- místo výkonu: ÚO Mělník, Bezručova 2796, 276 01 Mělník
- pracovní poměr na dobu určitou, 3 měsíce zkušební doba, možnost prodloužit pracovní poměr na dobu neurčitou
- zkrácený pracovní úvazek 30hod./týden
Náplň práce
- řízení, údržba a běžné opravy silničních motorových vozidel o celkové hmotnosti od 3,5t do 12t
- podílí se na provozu kuchyně, zejména při rozvozu, nakládce a vykládce jídel
- v souladu s platnými hygienickými předpisy a normami provádí dezinfekci přiděleného služebního dopravního prostředku
Požadujeme
- střední odborné vzdělání s výučním listem
- řidičské oprávnění sk. B a C výhodou
- základní znalost práce na PC
- vstřícnost k dalšímu sebevzdělávání
- bezúhonnost (doložena výpisem z rejstříku trestů)
Výhodou
- praxe v oboru
- vstřícnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, komunikační schopnosti
Další informace
- pevná pracovní doba pondělí až pátek
- nástup 1.8.2024 nebo dohodou

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: Bezručova 2796, Mělník,

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy