Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Řidič/ka nákladních vozidel - tahač

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29533700775 | aktuálnost: 28.06.2024

ADR LOGISTIK s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
rozvoz paletovaného zboží (ne ADR) z Hranic v rámci ČR a SR s denními návraty.

Požadujeme:
řidičský průkaz sk. C + E; profesní průkaz

Zájemci se mohou hlásit u kontaktních osob - paní Lenka Perutková nebo pan David Richter:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: perutkova.lenka@dopravce.net;
- telefonicky na (v pracovní dny 07:00 - 16:00hod.) na číslech 777 738 992 nebo 777 738 999;
- osobně na adrese: ADR LOGISTIK s.r.o., Tovární 605, 753 01 Hranice

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Tovární 605, Hranice, 75301

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy