Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Řidič/ka sk. "C" (do 12 tun) + montáž kancelářského nábytku

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 12235150776 | aktuálnost: 28.06.2024

František Pavlík

Upřesňující informace

Místo výkonu práce: Krouna 314, práce po celé ČR i v zemích EU, pravidelné rozvozy do Německa
NÁPLŇ PRÁCE: montáž kancelářského nábytku.
POŽADAVKY: ŘP sk. "C". Profesní průkaz - výhodou, není podmínkou pro přijetí. V případě absence řidičského oprávnění, možnost získat řidičské oprávnění sk. C u zaměstnavatele.

Zaměstnecké výhody: služební telefon, finanční odměna dle dohody

První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, e-mailovou adresou nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Místo pracoviště: 314, Krouna, 53943

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ), Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní