Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Řidič/ochranka osob

referenční číslo: 55770 | aktuálnost: 30.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme spolehlivého řidiče, který bude mít na starosti ochranu osob.
Zajištění bezpečné přepravy osob Upravování plánu ochrany podle aktuální situace Dopravování osob na předem určená místa Pracovní cesty po celé ČR, ale i do zahraničí Zajištění bezpečnosti přidělené osoby

Požadujeme

Čistý trestní rejstřík, finanční bezúhonnost Řidičský průkaz sk. B, 0 stržených bodů za dopravní přestupky AJ na komunikativní úrovni Ochota vycestovat do zahraničí Zbrojni průkaz výhodou

Nabízíme

Spolupráce na IČO Práce v zajímavém prostředí V případě vícedenních cest mimo Prahu ubytování zajištěno Nástup možný ihned Lokalita: Praha a okolí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Bezpečnost, ostraha

Pracovní poměr: Kontrakt