Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Řidič osobních a malých dodávkových vozidel

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 26699740724 | aktuálnost: 28.06.2024

Vladimír Anderle

Upřesňující informace

Auto Kelly přijme rozvozce náhradních dílů pro pobočku v Pelhřimově.
Náplň práce: rozvoz autodílů, vyřizování objednávek, komunikace se zákazníky a zákl. obchod. činnost, péče o zákazníky.

Požadujeme: SOU, SŠ vzdělání v oboru automechanik nebo dopravní průmyslová škola výhodou, znalosti v oboru náhradních dílů pro automobily výhodou, zodpovědnost, komunikativnost, časovou flexibilitu.

Nabízíme: zázemí prosperující společnosti, zvýhodněné ceny firemních produktů.
Nástup možný ihned!
Životopisy zasílejte na e-mail: vladimir.anderle@autokelly.cz.

NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM!

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: Nádražní 1112, Pelhřimov, 39301

Region: Kraj Vysočina

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy