Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

řidič pro svoz zaměstnanců Z řad OZP

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29493940766 | aktuálnost: 28.06.2024

BARTON facility s.r.o.

Upřesňující informace

Chráněná dílna se sídlem v Nymburce přijme řidiče osobního vozidla pro svoz zaměstnanců.

Požadujeme: zodpovědnost, časovou flexibilitu, komunikativnost, ŘP sk. B

Nabízíme: stabilní práci v dobrém kolektivu

Náplň práce: řízení osobního motorového vozidla

Kontakt: barton@barton.cz

Kontakt formou telefonisky na tel. číslo: 602 291 937 nebo prostřednictvím e-mailu.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 20 000 - 24 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Boleslavská třída 1692/79, Nymburk, 28802

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený