Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

řidič/řidička autobusu MHD Jindřichův Hradec

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28219440791 | aktuálnost: 28.06.2024

ČSAD Jindřichův Hradec s.r.o.

Upřesňující informace

KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY (po-pá 7-14)
Náplň práce
-Linková přeprava cestujících linka Jindřichův Hradec/Třeboň-Praha
-MHD Jindřichův Hradec
-MHD Třeboň
Požadujeme
* řidičský průkaz sk. D
* profesní průkaz
* kartu DGT
* zdravotní způsobilost
Nabízíme
* pracovní smlouvu na dobu neurčitou ,nebo i na zkrácený úvazek (DPP.DPČ)
* průměrnou mzdu 41.000 Kč + diety
* motivační složku za PHM
* benefity: úhrada pojistky z výkonu povolání, chytrý mobilní telefon + sim karta s hrazeným tarifem vč. internetu, cestování firemními autobusy ZDARMA, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, firemní půjčka atd.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 41 000 - 43 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: U Nádraží 694, Jindřichův Hradec, 37701

Region: Jihočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Cizince