Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

řidič / řidička dodávky

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29593240733 | aktuálnost: 28.06.2024

S-FIRMA, s.r.o.

Upřesňující informace

Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Řidič dodávky/Administrativní pracovník

Náplň práce:
- dovoz materiálu dodávkovým vozidlem z místa určení a následné předání na příjem
- řádně vedená evidence jízd a materiálu
- předání podkladů pro fakturaci
- řádná evidence spisovny

Požadavky:
- ŘP sk. B (podmínkou)
- zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
- ochotu učit se novým věcem
- schopnost efektivní spolupráce v menším pracovním kolektivu
stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 140,- Kč za odpracovanou směnu, zvýhodněné volání, odměny za narozeniny a pracovní výročí, dny dovolené navíc v závislosti na počtu odpracovaných let u společnosti

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Piletická 535, Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity