Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

řidič - strojník

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29345080783 | aktuálnost: 29.07.2024

D.O.O.S. TRADE, spol. s r.o.

Upřesňující informace

ZAHRANIČNÍ RODINNÁ FIRMA ZABÝVAJÍCÍ SE svozem, tříděním a recyklací odpadů hledá zaměstnance na pozici Řidič:
Náplň práce: : tuzemská přeprava kontejnerů, manipulace s odpadovými nádobami, koordinace nakládky a vykládky materiálu, obsluha mobilních lisovacích jednotek.
Požadujeme: řidičské oprávnění C (+E výhodou), profesní průkaz, kartu řidiče, psychologické vyšetření, zodpovědnost a svědomitost, časovou flexibilitu a ochot kolektivní práce.
Nabízíme: jistotu zaměstnání u stabilní rodinné společnosti s německou účastí, zázemí v prosperující společnosti zabývající se obchodem s druhotnými surovinami, odpočinkové a hygienické prostory pro naše řidiče, moderní vozový park, služební telefon, zaměstnanecké benefity, nástup možný ihned.
První kontakt možný e-mailem či telefonicky.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Vřesová 602, Zruč-Senec,

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity