Typ nabídky

Minimální mzda

řidič VZV s volným víkendem mzda AŽ 36 000 KČ přímo POD kmen

referenční číslo: 57254 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme šikovného skladníka/řidiče VZV do automotive společnosti v Šenově u Nového Jičína.
obsluha VZV příprava a vychystávání materiálů do výroby nakládka a vykládka kamionů zavážení materiálů k výrobním linkám práce se čtečkou

Požadujeme

platný průkaz VZV ochota pracovat v 3 směnném provozu fyzická zdatnost spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme

odměnu za docházku až 4000 Kč/měsíčně stravenky v hodnotě 120 Kč 2x ročně odměna formou Flexipass 22 dnů dovolené 3 dny sickdays přátelské prostředí bonus k životnímu jubileu firemní akce nástup přímo do kmene
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 32 000 - 36 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika