Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

řidič VZV - skladník/ce

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29578240750 | aktuálnost: 28.06.2024

POKART spol. s r.o.

Upřesňující informace

pracoviště Holešov - průmyslová zóna
- Náplň práce: vykládka a nakládka nákladních vozidel čelními vysokozdvižnými vozíky, zaskladnění palet do skladových regálů pomocí VNA vozíků, vyskladnění palet do výroby, evidence skladových pohybů čtečkou čárových kódů, vychystávání materiálů do kooperací či hotových výrobků k expedici
- Požadujeme: oprávnění k řízení VZV, i krátkodobá zkušenost s VZV výhodou, ne podmínkou, ochotu pracovat ve 3-směnném, pracovitost, spolehlivost, komunikativnost, samostatnost a flexibilitu
- Nabízíme: nástup ihned / dohodou, každoroční inflační dorovnání mzdy, podíl na zisku společnosti, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, 4 týdny dovolené + 4 dny zdravotního volna, odměny při pracovních a životních jubileích
- V případě zájmu o nabízenou pozici zasílejte strukturovaný životopis na e-mail: kariera@pokart.cz, nebo kontakt telefonicky Po-Pá, 7:00-15:00 hod. (pan Groda, tel.: 724 371 260)

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Mzda: 25 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Holešovská 1677, Holešov, 76901

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy