Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29670700762 | aktuálnost: 30.07.2024

Gabriel s.r.o.

Upřesňující informace

POŽADAVKY:
praxe vítána
řidičský/profesní průkaz C, CE (zkušenosti podmínkou), T,
strojní průkaz výhodou,
aktivní přístup a pracovitost,
flexibilita,
zájem o osobní rozvoj a vzdělávání.
PP do 30.6.2025 - možnost prodloužení.
NÁPLŇ PRÁCE:
řízení nákladního vozidla,
obsluha hydraulické ruky (nutný jeřábnický a vazačský průkaz)
provádění oprav a údržby na přidělené technice,
odpovědnost za funkceschopnost přidělené techniky

NABÍZÍME:
cestovní náhrady
příspěvek na stravování
motivační finanční ohodnocení na základě pracovních výsledků
dovolená navíc
zvláštní ceník pro zaměstnance pro nákup rostlin a půjčovnu techniky
možnost dalšího vzdělání, zvyšování kvalifikace, průběžná školení
zázemí v přední české zahradnické společnosti.
Stravenky, zvláštní ceník pro zaměstnace pro nákup rostlin i půjčovnu techniky, možnost zapůjčení automobilu, finanční výhody dle odvedené práce, v případě potřeby mobilní telefon. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 160 - 220 Kč / hodinu

Místo pracoviště: 208, Terezín, 41201

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity