Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Řidiči skup. C (E výhodou

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29481740785 | aktuálnost: 27.06.2024

ROTTAMI ODPADY s.r.o.

Upřesňující informace

Pecka Miroslav, tel.: +420 733 572 539 (8:00-15:00), e-mail: pecka@rottami.cz

Požadujeme: bezúhonnost, pečlivost a pracovitost, řidičské oprávnění sk. C s profesním průkazem, oprávnění na obsluhu hydraulické ruky. Vyučení ve strojním oboru a oprávnění sk. E výhodou.
Zájemci zašlou životopis emailem na kubec@rottami.cz .
Náplň práce: řízení nákladního automobilu s nástavbou (kontejner, skříň + hydraulickou rukou).
Stálé pracoviště, pracovní zázemí, firemní akce a bonusy, stálý kolektiv, každodenní návrat na stanoviště

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 48 000 - 59 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Přátelství 1503/14b, Praha,

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Cizince