Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Rozpočtář/přípravář staveb

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29453700704 | aktuálnost: 28.06.2024

Elstavba Services s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
o Oceňování zakázek dle nabídek subdodavatelů
o Podílení se na optimalizaci ceny díla - monitoring úspor
o Podílení se na získávání kvalitních subdodavatelů
o Spolupráce při tvorbě cen v rámci přípravy staveb
o Kontrola úplnosti a správnosti nabídek
o Jednání se subdodavateli a tvorba objednávek
o Poptávání materiálu a technologických celků, kontrola, posuzování a výběr nabídek
o Tvorba nabídek pro klientské změny
o Minimalizace nákladů a evidence úspor
o Úzká spolupráce se stavbyvedoucím při plánování realizace zakázek
o Tvorba cen a cenových nabídek při změnách rozsahu prací na stavbě a jejich kontrola

Požadujeme:
o SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního nebo technického směru
o Praxi v oboru pozemní stavby, inženýrské sítě, TZB
o Uživatelská znalost práce na PC, word, excel,
o znalost rozpočtového programu KROS, BuildPower, plus výhodou
o Řidičský průkaz sk. B výhodou
o Časová flexibilita
o Organizační a komunikační schopnosti
Zaměstnanecké výhody: notebook, telefon

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 30 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Mánesovo náměstí 813/6, Teplice,

Region: Ústecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita