Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Rozpočtář pro bytové výstavby

referenční číslo: 58348 | aktuálnost: 22.10.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro projekty v Praze a okolí hledáme rozpočtáře do oblasti veřejných zakázek občanské vybavenosti bytové výstavby.
orientace v rozpočtech, stavebních kalkulacích komunikace se subdodavateli oceňování a kontrola výkazů výměr zpracování nákladových kalkulací HSV prací spolupráce se stavbyvedoucím práce v nabídkovém týmu posuzování a návrhy alternativních technických řešení

Požadujeme

vzdělání v oboru pozemní stavby praxe v oblasti rozpočtů min. 3 roky AutoCAD a zkušenost s některým z kalkulačních programů (Kros, Build power, Eurocalc) orientace ve stavební/projektové dokumentaci

Nabízíme

zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti týden dovolené navíc kvartální prémie flexibilní pracovní doba, možnost home office stravenky Cafeterie příspěvek na penzijní připojištění/ životní pojištění otevřenou přátelskou atmosférou, firemní akce telefon, notebook firemní školení a kurzy Zaujala vás pozice? Těšíme se na váš životopis.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura