Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Rozpočtář pro stavební projekty

referenční číslo: 58067 | aktuálnost: 26.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme posilu do týmu stavebních rozpočtářů. Může to být absolvent stavebního oboru, nebo někdo se zkušenostmi z podobné pozice. A kdo my? Přes 16 let nejen v České Republice montujeme haly a ocelové konstrukce.
Tvorba rozpočtů pro jednotlivé zakázky (generální zakázky i subdodávky) Samostatná práce i spolupráce s kolegy z týmu Práce v rozpočtovém programu

Požadujeme

Vzdělání stavebního směru Zkušenosti na obdobné pozici Orientace v RTS datech, znalost rozpočtového programu

Nabízíme

Bonusy Příspěvky - třeba na stravování, na dopravu, vzdělání, nebo i na penzijní / životní připojištění Sickdays Ale také Prostor na vzdělávání Mobilní telefon s neomezenými daty i pro osobní potřebu Vstupenky na HC Kometa Brno Firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Kateřina Procházková
+420 734 767 540