Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Rozpočtář staveb

referenční číslo: 55880 | aktuálnost: 05.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zpracování rozpočtů a kalkulací staveb Zajišťování cenových nabídek do rozpočtů a jejich následná kontrola a správnost Spoluúčast na tvorbě cenových změn během výstavby

Požadujeme

SŠ/VŠ (nejlépe obor stavební) Komunikativnost, pracovní nasazení, samostatnost Znalost práce s PC (MS Office – především Word a Excel, základní orientace v prostředí CAD) Znalost rozpočtového programu KROS Orientace v projektové dokumentaci Znalost technologických postupů při realizaci staveb

Nabízíme

Zázemí stabilní a perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí Odpovídající mzdové ohodnocení Zaměstnanecké benefity (bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení) Podporu rozvoje a firemního vzdělávání
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura