Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Sales & Account Manager | Rohatec

referenční číslo: 57170 | aktuálnost: 22.10.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Společnost, která je už dlouhá leta jedním z předních výrobců sladkostí v České republice a ve střední Evropě, hledá k sobě posilu do obchodního týmu. Jako Sales&Account Manager budete zodpovědní za rozvíjení vztahů s existujícími klienty a časem i za hledání nových.
Budete se podílet na řízení obchodních projektů od jejich převzetí od zákazníka až po schválení projektu a předání do fáze realizace Práce není spojená s výjezdy za zákazníky, vykonává se primárně z kanceláře Každý den budete v komunikaci se svěřenými zákazníky Budete tvořit cenovou nabídku projektu, podílet se na nastavování budgetu Projekty jsou různé - od menších změn na současných produktech až po vývoj zcela nových produktů Kontakt s oddělením vývoje, techniky, výrobou bude vaším denním chlebem Časem můžete vést projektový tým i samostatně vést roční obchodní jednání se zákazníky

Požadujeme

Předchozí zkušenost v oblasti zákaznického servisu, prodeje nebo příbuzné obchodní pozice Komunikace v anglickém jazyce slovem i písmem kvůli zahraničním zákazníkům Ználost MS Excel na dobré úrovni kvůli častému využití v práci Žádná specifická technická odbornost není potřeba

Nabízíme

Cafeteria systém Částečný Home office Dovolená navíc Flexibilní pracovní doba Příspěvek na životní pojištění Příspěvek na penzijní pojištění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup