Typ nabídky

Minimální mzda

Sales Manager - New Trucks!! 35k fix + bonuses

referenční číslo: 55982 | aktuálnost: 09.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do týmu hledáme dva Sales odborníky na prodej nových nákladních vozidel pro několik regionů, kteří mají zájem pracovat v mezinárodní & dynamické firmě.
vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající zákazníky rozvoj spolupráce s nástavbáři ve svěřeném regionu odborná technická konzultace produktů (specifikace, smlouvy, nabídky a dodání trucků, leasing, telematická řešení, servisní smlouvy) aktivní účast na akcích pro zákazníky

Požadujeme

min. 3 roky praxe jako obchodní zástupce v oblasti nákladních vozidel pozitivní přístup, týmový hráč s dobrými komunikačními schopnostmi porozumění požadavků zákazníků a trhu vyjednávací a prezentační schopnosti znalost angličtiny výhodou odpovědnost, samostatnost, časová flexibilita, komunikativnost a profesionální vystupování

Nabízíme

motivující finanční ohodnocení - 35 000,- fix + bonusová struktura dle prodeje široký balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky, Multisport karta, penzijní připojištění, tankovací karta,...) zázemí stabilní mezinárodní společnosti s velmi přátelským kolektivem práce v příjemném prostředí s moderní technologií nástup možný ihned nebo dle dohody.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup