Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Data analytik na oddělení obchodu

referenční číslo: 55184 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do obchodního týmu hledáme posilu na pozici sales support, která bude tvořit reporty, přehledy a je pravou rukou obchodního ředitele společnosti. Pokud jste analytický typ a baví vás systémy, k tomu rád/a komunikujete, dejte mi o sobě vědět. Těšit se můžete na rozmanitou práci s interními systémy, přátelskými kolegy i na zajímavých projektech.
reporting a přehledy: plnění cílů, předpokládaných zisků v jednotlivých regionech, vývoj cen na trhu... příprava a kontrola smluv komunikace s obchodním oddělením, controllingem v ČR, ale i v zahraničí pomoc při organizaci eventů pro klienty a nebo meetingů obchodních zástupců práce v MS Excel a interních systémech, za které budete vystupovat jako klíčový uživatel

Požadujeme

zkušenosti s reporty a práce s MS Excelem zkušenosti s informačními systémy komunikativní znalost AJ (lepší B1) znalost práce na PC na pokročilé úrovni, Excel podmínkou ochota učit se novým věcem a zapojení se do projektů analytický typ, který má rád práci s daty, čísly komunikativní a organizační schopnosti

Nabízíme

zajímavá měsíční mzda 5 týdnů dovolené flexibilní pracovní doba příspěvek na dopravu příspěvek do Cafeterie dotované stravné příjemné pracovní zázemí přátelské prostředí, prima parta kolegů valorizace mezd odměny za pracovní výročí atd.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup