Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Samostatná účetní s přesahem do controllingu

referenční číslo: 54872 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do menšího závodu hledáme samostatnou účetní, která bude mít na starosti celé účetnictví a částečný přesah do controllingu. Těšit se můžete na automomii, možnost seberealizace a atraktivní mzdu včetně možnosti smlouvy na dobu neurčitou hned po zkušební době.
Účtování přijatých a vystavených faktur dle účetních standardů Evidence účetních dokladů Účetní evidence majetku, inventarizace Měsíční vyúčtování daní a jejich platba, daňová problematika Komunikace s úřady a správními orgány Tvorba a optimalizace finančních účetních reportů Analýza nákladů a výdajů Příprava měsíčních, čtvrtletních a ročních interních správních a analytických zpráv společnosti Kontrola a plnění rozpočtu projektů Spolupráce při interním a externím auditu společnosti

Požadujeme

Praxe min. 3 roky na pozici účetní, controller nebo ekonom Znalost právních předpisů týkajících se financí a daní Komunikativní AJ - B2 Zkušenost se SAP výhodou Samostatnost Proaktivita

Nabízíme

Atraktivní mzda Flexibilní pracovní doba 5 týdnů dovolené 5 dnů zdravotního volna, tzv. sick days Stravenkový paušál Notebook, telefon i k soukromým účelům Smlouva na dobu neurčitou Možnost seberealizace
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví