Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Samostatná účetní z výrobní společnosti s AJ (m/ž)

referenční číslo: 55098 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme milou a zkušenou účetní (m/ž) se zkušeností z výrobní společnosti s velmi kvalitní Aj - je to podmínka pro zahájení prvnotního kontaktu a osobního setkání u nás. Těšíme se na tebe!
vedení všeobecného účetnictví (pohledávky, závazky, banka, pokladna) min. 5 let fakturace, účtování přijatých a vydaných faktur vedení a účtování dlouhodobého majetku účtování interních dokladů spolupráce na měsíčních a ročních uzávěrkách podklady k daním

Požadujeme

pozitivní naladění kandidátky/ta, s láskou k účetnictví znalost daňových a účetních předpisů komplexní znalost podvojného účetnictví velmi dobrá znalost AJ - ústně i písemně s naší centrálou práce s SAP - zaučíme

Nabízíme

mezinárodní úspěšná spoldečnost s unikátními projekty 13.plat nástupní bonus 10.000 Kč příspěvek na penzijní pojištění 500 Kč docházkový bonus 800 Kč (měsíčně) stravenkový paušál v hodnotě 80 Kč příspěvek na dopravu do práce 5 týdenní dovolená Flexipass v hodnotě 2 000 Kč
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)