Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Samostatná/ý účetní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 26241580721 | aktuálnost: 12.07.2024

Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra

Upřesňující informace

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete váš strukturovaný životopis v co nejkratším termínu na e-mail: volnamista@zsmv.cz nebo poštou na adresu ZSMV, personální oddělení, Přípotoční 300, 101 00 Praha 10

Náplň práce:

" účtování účetních operací na přiděleném úseku účtárny organizace
" účtování hotovostních i bezhotovostních operací
" kontrola úplnosti a formální správnosti dokladů, kompletní účtování dodavatelských faktur a vystavování faktur
" kontrola a účtování skladů a interních dokladů

Požadujeme:

" ukončené SŠ , případně VŠ vzdělání ekonomického směru
" praxe v oboru a u neziskových organizací výhodou
" znalost práce na PC (MS Office, Excel, Word a SAP výhodou)
" zkušenosti s DPH
" samostatnost, pečlivost, analytické myšlení a spolehlivost
" výpis z rejstříku trestů

Nabízíme:

" práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
" platové ohodnocení dle Zákoníku práce a Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
" osobní ohodnocení
" po ukončení zkušební doby příspěvek na produkty penzijního spoření, příspěvky na dětský tábor, příspěvek na stravování
" 5 týdnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna
" místo výkonu práce Praha

Nástup : dle dohody

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita