Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Samostatný odborník na PO (55-72000 KČ)

referenční číslo: 58613 | aktuálnost: 03.07.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš odbornou způsobilost v požární ochraně? Nechybí ti praxe a nezalekneš se komunikovat s úřady? Jsi třeba hasič, který chce svoje dosavadní zkušenosti posunout dále? Školení, audity a revize ti nedělají problémy a ještě k tomu to zvládáš v anglickém jazyce? Tak hledáme právě tebe. Pošli mi své CV a já ti zavolám zpět.

Náplň práce

  • Řízení a projednávání všech požadavků v oblasti požární ochrany společnosti
  • Zajištění a archivace veškeré potřebné dokumentace
  • Komunikace s úřady
  • Kontrolování dodržování ustanovení platných zákonů a předpisů PO
  • Provádění stanovených školení PO
  • Zajišťování požárních revizí a auditů
  • Provádění pravidelných zkoušek spojení a přenosu poplachového signálu

Požadujeme

  • SOU/SŠ - nejlépe technického zaměření
  • Odborná způsobilost v požární ochraně
  • Praxe na obdobné pozici
  • Vhodná i praxe na pozici hasiče
  • AJ - na velmi dobré úrovni - podpora společností v zahraničí
  • Znalost norem OHSAS 18 001, ISO 45 001 výhodou
  • Systematičnost, pečlivost, komunikativnost, prezentační dovednosti

Nabízíme

  • Nástupní plat od 55.000 Kč
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost občasné práce z domova
  • Dotovaná strava/stravenky
  • Stravenky
  • Benefitní program
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Interní školení a kurzy
  • Sleva při koupě nového vozidla vybraných značek
  • Parkování přímo v areálu
  • Kulturní, sportovní a firemní akce
  • Místo výkonu: Pardubice

Mzda: 55 000 - 72 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha