Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Sanitář/sanitářka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29627940737 | aktuálnost: 06.07.2024

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

Upřesňující informace

Náplň práce:
Sterilizace a balení zdravotnických prostředků
Mytí laboratorních pomůcek
Obsluha sterilizační a mycí techniky
Požadujeme:
Zdravotní způsobilost a bezúhonnost
Nejméně základní vzdělání
Akreditovaný kvalifikační kurz v oboru SANITÁŘ výhodou
Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, pečlivost
Místo výkonu práce: Ústí nad Labem, Na kabátě 229
Nabízíme:
Plný úvazek
Práci v jednosměnném osmi-hodinovém provozu bez víkendů a svátků
Smlouvu na dobu určitou s možným následným prodloužením
Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
Možnost profesního růstu
Umožnění studia akreditovaného kvalifikačního kurzu v oboru sanitář
6 týdnů dovolené + 3 dny sick days
Příspěvek na stravování a další benefity dle platné kolektivní smlouvy
Příjemné pracovní prostředí
Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené, 3 sick days, stravenkový paušál
Kontakt: e-mailem

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 18 780 - 25 530 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Na Kabátě 229, Ústí nad Labem, 40011

Region: Ústecký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní