Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Sanitář všeobecný / sanitářka všeobecná na operační sály

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29571300788 | aktuálnost: 27.06.2024

Oblastní nemocnice Náchod a.s.

Upřesňující informace

Žádost o zaměstnání s životopisem zasílejte e-mailem na adresu hynkova.andrea@nemocnicerk.cz.

Náplň práce:
- pomocná činnost v rámci poskytování zdravotních služeb pod odborným dohledem a přímým vedením zdravotnických pracovníků.
Požadujeme:
- fyzická zdatnost
- akreditovaný sanitářský kurz výhodou (uzavření pracovní smlouvy na dobu neurčitou + vyšší mzdové zařazení)
- uchazečům bez kurzu zaměstnavatel absolvování kvalifikačního kurzu pro sanitáře po dohodě zajistí.
Nabízíme:
- příspěvek na závodní stravování, 5 týdnů dovolené
- odměny a benefity dle platné kolektivní smlouvy
- PP na dobu určitou s předpokladem prodloužení pracovní smlouvy.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 22 890 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jiráskova 506, Rychnov nad Kněžnou, 51601

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity